Beskrivning
Handduksstång Angle med Två Armar från Duschbyggarna är en stilren handdukshängare med två svängbara armar. Handdukshängaren skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
|---|---|
| Art.Nr. | C1610 |
| Färg | Krom |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Bredd | 50 mm |
| Serie | Angle |
| Höjd | 53 mm |
| Djup | 475 mm |
| Yta | Högblank |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138722782 |

