
Handduksstång Macro DesignPeek
fr. 255 kr
Välj Färg
Beskrivning
Handduksstång Macro Design Peek är en modern och stilren stång, perfekt för alla handdukar i badrummet. Kan monteras skruvlöst på vägg. Finns i olika utföranden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
|---|---|
| Färg | Guld, Krom |
| Montering | Självhäftande, kan skruvas |
| Djup | 63 mm |
| Höjd | 64 mm |
| Serie | Peek |
| Yta | Blank |
| Typ | Handduksstång |
| Bredd | 600 mm |


