



Handduksstång ScandtapStyle
fr.1 475 krfr.1 845 kr
Spara 20 %
Kampanj
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handduksstång Scandtap Style är en handduksstång med två stänger i hållbart rostfritt stål. Modern design som matchar blandare och övriga accessoarer för ett enhetligt helhetsintryck.
Rengöring
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
|---|---|
| Färg | Black, Champagne, Coal, Rust, Scrap |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Steel Style |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Bredd | 600 mm |
| Montering | Skruvas |
| Material | Rostfritt stål, Rostfritt Stål |
| Yta | Borstad, Halvmatt, Matt |





