
Förlängningsprofil HafaIgloo Pro Door Naturlig
Rek. pris 650 kr
!
fr. 500 kr
Välj Färg
Beskrivning
Förlängningsprofil till serien Hafa Igloo Pro. Förlänger profilen för att kunna montera duschväggen/duschhörnet/duschdörren på utanpåliggande rör.
Notera att denna förlängningsprofil är kompatibel med Igloo Pro-serien och att det är följande förlängningsprofil man skall beställa för Igloo/Christal -serien: Förlängningsprofil Hafa Igloo/Christal, art. nr. 169085.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
|---|---|
| Bredd | 26,8 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Igloo Pro |
| Färg | Aluminium, Svart |
| Typ | Duschprofil |
| Garanti | 5 år |
| Djup | 30 mm |


