


Magnetlist HafaIgloo Pro PVC
Rek. pris 375 kr
!
290 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Magnetlist till IglooPro Single Door. Säljs styckvis.
Egenskaper
| Varumärke | HAFA |
|---|---|
| Art.Nr. | 1450361 |
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 1942 mm |
| Serie | Igloo Pro |
| Typ | Magnetlist |
| Djup | 11 mm |
| RSK-nr | 7403080 |
| EAN-nr | 7330027105260 |
