





Tätningsprofil Contura ShowerShowerama Art Sats för Pendeldörr45°-anslutning
489 kr 519 kr
Sänkt pris!
Anslutning
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tätningsprofil Contura Shower Showerama Art Sats för att täta mellan två dörrar. För dörrtjocklek 8 mm.
Egenskaper
- Gummitätning med magnetremsor
- 45° eller 90°-anslutning
Leveransomfattning
- 2 tätningsprofiler, magnetiska
- Gummitätning med magnetremsor
- 45° eller 90°-anslutning
Leveransomfattning
- 2 tätningsprofiler, magnetiska
Egenskaper
| Varumärke | Contura Shower |
|---|---|
| Art.Nr. | 560.822.00.2 |
| Höjd | 2180 mm |
| Anslutning | 45° |
| Djup | 50 mm |
| Serie | Showerama Art |
| Typ | Tillbehör |
| Bredd | 90 mm |
| RSK-nr | 7354703 |
| EAN-nr | 4025410693907 |
