
Tätningsprofil Contura ShowerShowerama Art Sats för Pendeldörr90°-anslutning
Rek. pris 895 kr
!
663 kr
Se priset!
Anslutning
Beskrivning
Tätningsprofil Contura Shower Showerama Art Sats för att täta mellan två dörrar. För dörrtjocklek 8 mm.
Egenskaper
- Gummitätning med magnetremsor
- 45° eller 90°-anslutning
Leveransomfattning
- 2 tätningsprofiler, magnetiska
- Gummitätning med magnetremsor
- 45° eller 90°-anslutning
Leveransomfattning
- 2 tätningsprofiler, magnetiska
Egenskaper
| Varumärke | Contura Shower |
|---|---|
| Art.Nr. | 560.823.00.2 |
| Höjd | 2200 mm |
| Anslutning | 90° |
| Djup | 50 mm |
| Serie | Showerama Art |
| Typ | Tillbehör |
| Bredd | 90 mm |
| RSK-nr | 7354704 |
| EAN-nr | 4025410694034 |
