


Taksil ScandtapSteel Pleasure
Rek. pris 2 836 kr
!
fr.2 270 krfr.2 675 kr
Från 15 %
Kampanj
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Rund och vinklingsbar taksil i rostfritt stål som avger rikligt med mjuka och omslutande vattenstrålar för optimal komfort.
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
|---|---|
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Pleasure |
| Produkttyp | Taksil |
| Färg | Amber, Black, Classic, Coal, Original, Rust, Sand, Scrap, Shadow |
| Diameter | 250 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Längd | 250 mm |
| Yta | Blank, Borstad, Halvmatt, Matt |
| Bredd | 250 mm |









