


Anslutningskoppling MoraBorstad mässing, G3/4, CC-mått: 150 mm
Rek. pris 659 kr
!
590 kr
Se priset!
Färg: Borstad Mässing
CC-mått
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Anslutningskoppling Mora som ansluts i väggbox.
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
|---|---|
| Art.Nr. | S600013.62 |
| CC-mått | 150 mm |
| Anslutning | G3/4 |
| Färg | Borstad Mässing |
| Produkttyp | Anslutningskoppling |
| Bredd | 80 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Djup | 82 mm |
| RSK-nr | 8253292 |
| EAN-nr | 7391887256868 |



