
Handduschhållare ScandtapHarmonized 2
Nyhet
fr. 995 kr
Välj Färg
Beskrivning
Handduschhållare Scandtap Harmonized 2 är ett reglerbart handduschfäste som gör det möjligt att enkelt rikta handduschen efter personlig smak och behov.
Passar till inbyggnadsserien Harmonized.
- Tillverkad i rostfritt stål
- Djup: 95 mm
Installation
Installeras med medföljande skruvar
- Tillverkad i rostfritt stål
- Djup: 95 mm
Installation
Installeras med medföljande skruvar
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
|---|---|
| Montering | Skruvas |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Harmonized |
| Produkttyp | Handduschållare |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Färg | Amber, Black, Champagne, Classic, Original, Sand, Shadow |
| Yta | Blank, Borstad, Halvmatt |







