
Handduschhållare ScandtapHarmonized 2Shadow
Nyhet
1 195 kr1 495 kr
Spara 20 %
Kampanj
Färg: Shadow
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handduschhållare Scandtap Harmonized 2 är ett reglerbart handduschfäste som gör det möjligt att enkelt rikta handduschen efter personlig smak och behov.
Passar till inbyggnadsserien Harmonized.
- Tillverkad i rostfritt stål
- Djup: 95 mm
Installation
Installeras med medföljande skruvar
- Tillverkad i rostfritt stål
- Djup: 95 mm
Installation
Installeras med medföljande skruvar
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
|---|---|
| Art.Nr. | 21198 |
| Färg | Shadow |
| Yta | Borstad |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Montering | Skruvas |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Harmonized |
| Produkttyp | Handduschållare |
| RSK-nr | 8239824 |
| EAN-nr | 7350177372220 |







