
Elpatron Nordhemmed Kabel 2,8 mEffekt: 300W
Rek. pris 3 260 kr
!
2 608 kr
Se priset!
Effekt/prestanda
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Alla Nordhems elektriska handdukstorkar kommer med dold elanslutning (förutom Ekenäs). Detta fulländar designen på ett mycket modernt och stilfullt sätt. Levereras med 2,8 m kabel (för utanpåliggande anslutning). Kräver apparatdosa alt stickkontakt.
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
|---|---|
| Art.Nr. | KK3-513 |
| Färg | Krom |
| Anslutning | 1/2" |
| Bredd | 45 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Effekt | 300 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 300 W |
| Typ | Elpatron |
| RSK-nr | 8760389 |
| EAN-nr | 7340100016963 |
