






- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Handdukstork Bathlife Fas är en eluppvärmd handdukstork i rostfritt stål med på och av knapp. Den är lättplacerad i ditt badrum. Rören är runda rör och bra avstånd mellan rören som gör det enkelt att torka och hänga upp handdukarna.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 40733486 |
| Färg | Svart |
| Anslutning | El |
| Utförande | 4 armar |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Anslutning El | Integrerad |
| Djup | 102 mm |
| Serie | Fas |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Stickpropp | Ja |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Material | Rostfritt stål |
| Form | Rund |
| Yta | Matt |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Timerfunktion | Nej |
| EAN-nr | 7330027157047 |
