
Välj Färg
Beskrivning
Handdukstork Bathlife Lod är en eluppvärmd handdukstork med stående runda rör med integrerade knoppar. Handdukstorken har en inbyggd timer och möjlighet att montera med dold elanslutning.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
|---|---|
| Färg | Krom, Svart |
| Anslutning | El |
| Bredd | 136 mm |
| Utförande | 2 rör |
| Höjd | 1405 mm |
| Anslutning El | Stickpropp |
| Serie | Lod |
| Effekt/prestanda | 60, 70 W |
| Stickpropp | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Yta | Blank, Matt |
| Form | Rund |
| Typ | Handdukstork |
| Djup | 120 mm |
| Timerfunktion | Ja |
| Material | Rostfritt stål, Stål |
| Effekt | 60, 70 W |


