



Handdukstork NoroHomeRostfritt Stål, Anslutning Höger
1 recension
Topptestad
Rek. pris 2 989 kr
!
1 872 kr
Se priset!
Färg: Krom
Utförande
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Handdukstork Noro Home är en liten funktionell handdukstork som passar såväl i det klassiska badrummet som i en strikt och modern miljö. Avståndet mellan rören ger plats för många handdukar och den inbyggda timerfunktionen minskar elförbrukningen. Välj mellan olika färger.
Installera den direkt med stickpropp i ditt eluttag eller ta hjälp av en elektriker att montera den med dold elanslutning. IP44. Noro Home levereras komplett med 1 meter sladd och stickkontakt samt tillbehör för dold elanslutning.
Rengöring
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Skötselråd
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Rengöring
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Skötselråd
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Topptestad
Produkter med dekalen "Topptestad" har fått höga resultat i tester utförda av oberoende svenska och europeiska testorganisationer som t.ex. Råd & Rön, Testfakta, Smartson och Ica-kuriren.
Dokument
Recensioner
Här ser du vad andra kunder tycker, recensionerna kommer uteslutande från kunder som köpt varan av oss. Vi visar alla produktomdömen, oavsett betyg, för att hjälpa dig att välja rätt produkt.
Anna
Verifierad köpare
för 4 månader sedan
Snygg och lättmontersd handdukstork
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 330150 |
| Färg | Krom |
| Anslutning | El |
| Utförande | Anslutning Höger |
| Bredd | 528 mm |
| Höjd | 685 mm |
| Anslutning El | Dold/Synlig |
| Djup | 90 mm |
| Serie | Home |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Stickpropp | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Material | Stål |
| Yta | Blank |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Topptestad | Ja |
| RSK-nr | 8754447 |
| EAN-nr | 7340032430714 |


