




Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bottenventil från Svedbergs med Pop-Up funktion som är tillverkad i metall. Finns att köpa i olika färger. Passar till alla tvättställ från Svedbergs.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
|---|---|
| Bredd | 62 mm |
| Djup | 62 mm |
| Färg | Blyertssvart, Borstad Mässing, Krom, Mocca |
| Material | Mässing |
| Höjd | 50 mm |
| Bottenventil | Ja |
| Produkttyp | Bottenventil |
| Yta | Blank |
| Piputsprång | 62 mm |
| Garanti | 5 år |
| Tillverkarens Art.Nr. | 98813 |




