Beskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
|---|---|
| Bredd | 450, 650 mm |
| Djup | 420 mm |
| Färg | Vit |
| Utförande | Fristående |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 110 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Ja |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Nej |
| Väggmonterad | Nej |

