





Tvättställ DuravitFoster 033550
Rek. pris 8 100 kr
!
4 939 kr5 397 kr
Sänkt pris!
Spara 458 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Duravit Bathroom Foster 033550
Foster Tvättställsskål med bräddavlopp, utan hylla för armatur, Inklusive fäste, 495 mm, En hög eller väggmonterad tvättställsblandare rekommenderas för detta tvättställ. Design by Norman Foster. Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval. Rengöring Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Foster Tvättställsskål med bräddavlopp, utan hylla för armatur, Inklusive fäste, 495 mm, En hög eller väggmonterad tvättställsblandare rekommenderas för detta tvättställ. Design by Norman Foster. Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval. Rengöring Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Varumärke
Beskrivning
Tvättställ Duravit Bathroom Foster 033550
Foster Tvättställsskål med bräddavlopp, utan hylla för armatur, Inklusive fäste, 495 mm, En hög eller väggmonterad tvättställsblandare rekommenderas för detta tvättställ. Design by Norman Foster. Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval. Rengöring Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Foster Tvättställsskål med bräddavlopp, utan hylla för armatur, Inklusive fäste, 495 mm, En hög eller väggmonterad tvättställsblandare rekommenderas för detta tvättställ. Design by Norman Foster. Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval. Rengöring Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
|---|---|
| Art.Nr. | 0335500000 |
| Bredd | 495 mm |
| Djup | 350 mm |
| Färg | Vit |
| Utförande | Fristående |
| Serie | Foster |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 165 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Väggmonterad | Nej |
| EAN-nr | 4021534333583 |