







Tvättställ DuravitHappy D2 2318Bredd: 650 Mm
Rek. pris 6 666 kr
!
4 871 kr
Se priset!
Bredd
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Beskrivning
Tvättställ Duravit Happy D2 2318 är ett möbeltvättställ för vägghängning med hylla för armatur och bräddavlopp inklusive lock i krom för bräddavloppshål. Design by Sieger Design.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
|---|---|
| Art.Nr. | 2318650000K |
| Bredd | 650 mm |
| Djup | 505 mm |
| Färg | Vit |
| Utförande | Väggmonterad |
| Serie | Happy D2 |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 175 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Ytbehandling | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Installation | Tillval |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 4021534856020 |
