Beskrivning
Inbyggnadstvättställ Duravit Vero, 070445
Vero Handfat med bräddavlopp, med hål för armatur, 450 mm
Vero Handfat med bräddavlopp, med hål för armatur, 450 mm
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Bultsats ingår.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
|---|---|
| Art.Nr. | 0750450000K |
| Bredd | 450 mm |
| Djup | 320 mm |
| Färg | Vit |
| Utförande | Väggmonterad |
| Serie | Starck 3 |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 130 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Ytbehandling | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 4021534223136 |










