



- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställ Duravit Vero 033048
Tvättställ Duravit Vero 033048 är ett inbyggnadstvättställ i porslin för underlimning i bänkskiva med bräddavlopp. Tvättställ Duravit 033048 är specialslipat för Duravit möbler.
Bra att veta
Levereras utan tvättställsblandare, bottenventil och vattenlås. Kan köpas till separat som tillval.
Tvättställ Duravit Vero 033048 är ett inbyggnadstvättställ i porslin för underlimning i bänkskiva med bräddavlopp. Tvättställ Duravit 033048 är specialslipat för Duravit möbler.
Bra att veta
Levereras utan tvättställsblandare, bottenventil och vattenlås. Kan köpas till separat som tillval.
Varumärke
Beskrivning
Tvättställ Duravit Vero 033048
Tvättställ Duravit Vero 033048 är ett inbyggnadstvättställ i porslin för underlimning i bänkskiva med bräddavlopp. Tvättställ Duravit 033048 är specialslipat för Duravit möbler.
Bra att veta
Levereras utan tvättställsblandare, bottenventil och vattenlås. Kan köpas till separat som tillval.
Tvättställ Duravit Vero 033048 är ett inbyggnadstvättställ i porslin för underlimning i bänkskiva med bräddavlopp. Tvättställ Duravit 033048 är specialslipat för Duravit möbler.
Bra att veta
Levereras utan tvättställsblandare, bottenventil och vattenlås. Kan köpas till separat som tillval.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
|---|---|
| Art.Nr. | 0330480000K |
| Bredd | 485 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Färg | Vit |
| Serie | Vero |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 160 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 315 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4021534317682 |