Beskrivning
Handfat Gustavsberg 7327 98
Hörnmontage
Bultmontage
M12 muttrar medföljer
Grund bassäng
Hörnmontage
Bultmontage
M12 muttrar medföljer
Grund bassäng
Monteras på bultar dikt mot vägg. Specialmuttrar med integrerade brickor medföljer, M12, men inte bultar. Bultutsprång från färdig vägg ska vara 35 ± 1 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
|---|---|
| Art.Nr. | GB1573279801 |
| Bredd | 400 mm |
| Djup | 275 mm |
| Färg | Vit |
| Utförande | Hörninstallation |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 175 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Höger |
| Ytbehandling | Ceramic Plus |
| Garanti | 2 år |
| Väggmonterad | Ja |
| RSK-nr | 7454707 |
| EAN-nr | 7391530053479 |



