
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Handfat Artic 4G36 från Gustavsberg i keramik. För bultmontage 36 cm.
Med bassäng till vänster och blandarhål till höger.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt Rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt Rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
|---|---|
| Bredd | 360 mm |
| Djup | 220 mm |
| Färg | Vit |
| Utförande | Blandarhål till höger, Blandarhål till vänster |
| Serie | Artic |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 440 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja, Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Ytbehandling | Nej |
| Garanti | 2 år |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Väggmonterad | Ja |
| Piputsprång | 212 mm |
| Längd | 360 mm |
