


Tvättställ ImperialChelsea 510 mmBlandarhål: Ja, 3
Rek. pris 5 850 kr
!
4 388 kr5 569 kr
Spara 21 %
Kampanj
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tvättställ Imperial Chelsea 510 mm är ett engelsktillverkat handfat i klassisk stil. Kan beställas med 1 eller 3 hål för blandare. Har överfyllnadsskydd och kan monteras på vägg, med pelare eller på ställning.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
OBS! Det är bara tvättstället som ingår! Pelare eller ställning måste köpas separat.
OBS! Det är bara tvättstället som ingår! Pelare eller ställning måste köpas separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
|---|---|
| Art.Nr. | 20-LN1SB31030 |
| Bredd | 510 mm |
| Djup | 430 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Chelsea |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 200 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | 3-hål |
| Vikt | 11,5 kg |
| Installation | Tillval |
| Väggmonterad | Ja |


