
Vattenlås LavaboLuna
Endast Online
fr. 905 krfr.1 119 kr
Från 19 %
Kampanj
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vattenlås ifrån Lavabo i serien Luna är ett vattenlås som är anpassat för väggmontage och är därför idealiskt för väggmonterade tvättställ där vattenlåset kommer att synas.
Kombinera med pop-up bottenventil ifrån Lavabos serie Luna i matchande färger.
Tillverkad i massiv mässing och ytbehandlad i krom.
Tillverkad i massiv mässing och ytbehandlad i krom.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
|---|---|
| Bredd | 50 mm |
| Djup | 355 mm |
| Färg | Krom, Mattsvart, Mässing |
| Serie | Luna |
| Material | Mässing |
| Höjd | 135 mm |
| Produkttyp | Vattenlås |
| Vikt | 1,2 kg |



