Beskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Villeroy & Boch |
|---|---|
| Färg | Vit Alpin |
| Serie | O.novo |
| Bredd | 355 mm |
| Höjd | 370 mm |
| Material | Sanitetskeramik |
| Ytbehandling | Ja, Ceramic Plus, Nej |
| Garanti | 2 år |
| Längd | 180 mm |
| Varumärke | Villeroy & Boch |
|---|---|
| Färg | Vit Alpin |
| Serie | O.novo |
| Bredd | 355 mm |
| Höjd | 370 mm |
| Material | Sanitetskeramik |
| Ytbehandling | Ja, Ceramic Plus, Nej |
| Garanti | 2 år |
| Längd | 180 mm |