
Diskho LavaboJuna 57
Nyhet
fr.10 116 krfr.14 469 kr
Från 16 %
Kampanj
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Trenden säger mjuka former: Köksdiskbänken Juna 57 har samma uttryck, den kännetecknas av mjuka kurvor och en organisk design.
Diskbänken har en nästan 50 cm bred handfat, en elegant designad kant och med ett integrerat kranhål som gör att diskhon nästan smälter in i omgivningen.Hållbart framställt av regionala råvaror, 100 % naturprodukt bestående av lera och glasvaror.
Materialet och tillverkningsmetoden gör att diskhon är antibakteriell. Diskbänken är resistent mot repor, men krukor och porslin lämnar spår av användning i diskhon.Keramiska diskhoar är syrabeständiga, men vissa sura produkter (som blåbärsjuice) bör snabbt tas bort med ljummet vatten och diskhon torkas av med en torr trasa.
Diskbänken levereras med standard bottenventil i olika färger. Välj mellan krom, PVD mässing eller PVD koppar.
PVD står för Physical Vapor Deposition och är en tryckpåförd ytbehandling som ger en hållbar yta.
Materialet och tillverkningsmetoden gör att diskhon är antibakteriell. Diskbänken är resistent mot repor, men krukor och porslin lämnar spår av användning i diskhon.Keramiska diskhoar är syrabeständiga, men vissa sura produkter (som blåbärsjuice) bör snabbt tas bort med ljummet vatten och diskhon torkas av med en torr trasa.
Diskbänken levereras med standard bottenventil i olika färger. Välj mellan krom, PVD mässing eller PVD koppar.
PVD står för Physical Vapor Deposition och är en tryckpåförd ytbehandling som ger en hållbar yta.
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 11350DKL |
| Montering | Infällnad |
| Material | Keramik |
| Serie | Juna |
| Typ | Diskho |
| Höjd | 200 mm |
| Längd | 510 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bredd | 575 mm |
| Färg | Vit/Koppar, Vit/Krom, Vit/Mässing |



