
Diskho LavaboKubus 340 Soft
Endast Online
4 319 kr5 389 kr
Spara 20 %
Kampanj
16 tim kvar!
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Diskho Lavabo Kubus 340 Soft i rostfritt stål har en modern och fyrkantig design.
De medföljande monteringsklämmorna gör att diskhon kan monteras på olika sätt.
Korgventil, vattenlås och monteringsklämmor medföljer.
Korgventil, vattenlås och monteringsklämmor medföljer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10002DK |
| Färg | Rostfri |
| Material | Rostfritt stål |
| Längd | 440 mm |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 380 mm |
| Minsta skåpsbredd | 400 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Serie | Kubus |
| Typ | Diskho |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| EAN-nr | 5711402100025 |
