
Diskho LavaboKubus 440 Soft
Endast Online
Rek. pris 6 659 kr
!
4 139 kr4 599 kr
Spara 10 %
Kampanj
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Diskho Lavabo Kubus 440 Soft i rostfritt stål har en modern och fyrkantig design med blandarhål.
De medföljande monteringsklämmorna gör att diskhon kan monteras på olika sätt.
Korgventil, vattenlås och monteringsklämmor medföljer.
Korgventil, vattenlås och monteringsklämmor medföljer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10021DK |
| Färg | Rostfri |
| Material | Rostfritt stål |
| Längd | 400 mm |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 395 mm |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Serie | Kubus |
| Typ | Diskho |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| EAN-nr | 5711402100216 |
