
Diskho LavaboKubus 720 Soft
Endast Online
Rek. pris 9 969 kr
!
5 669 kr6 299 kr
Spara 10 %
Kampanj
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Diskho Lavabo Kubus 720 Soft i rostfritt stål har en modern och fyrkantig design med blandarhål.
De medföljande monteringsklämmorna gör att diskhon kan monteras på olika sätt.
Korgventil, vattenlås och monteringsklämmor medföljer.
Korgventil, vattenlås och monteringsklämmor medföljer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10036DK |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Svart |
| Längd | 500 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Serie | Kubus |
| Typ | Diskho |
| Vattenlås | Ja |
| Bredd | 740 mm |
| EAN-nr | 5711402100360 |
