
Diskho LavaboMera 50 U Mattvit
Endast Online
Rek. pris 14 259 kr
!
fr.8 975 krfr.9 973 kr
Från 10 %
Kampanj
22 tim kvar!
Välj Färg
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Diskho Lavabo Mera 50 U för undermontering är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr.
Utöver den tidlösa designen så har diskhon en kanthöjd på endast 8 mm. Materialet och tillverkningsmetoden gör att diskhon är antibakteriell, rep- och syrabeständig.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
|---|---|
| Färg | Mattvit/Koppar, Mattvit/Krom, Mattvit/Mässing |
| Material | Keramik |
| Längd | 441 mm |
| Montering | Underlimning |
| Bredd | 556 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Serie | Mera |
| Typ | Diskho |
| Bottenventil | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Vattenlås | Ja, Nej |



