
Avloppsarmatur UnidrainNischL: 1202 mm
Rek. pris 6 656 kr
!
4 204 kr
Se priset!
Längd
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Avloppsarmatur Nisch är en avloppsarmatur från Unidrain med bakre väggfläns, två sidoväggflänsar och med inbyggt fall mot utloppet. Denna armatur är anpassad för duschnischar med tre fasta väggar. Den har tre väggflänsar och en golvfläns för anslutning av tätskikt.
Egenskaper
| Varumärke | Unidrain |
|---|---|
| Art.Nr. | 1001.1200 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Passar till | ClassicLine, HighLine |
| Material | Rostfritt stål |
| Placering | Nisch |
| Längd | 1202 mm |
| Vikt | 3,3 kg |
| Höjd | 57 mm |
| Bredd | 150 mm |
| RSK-nr | 7121888 |
| EAN-nr | 5707692003078 |
