
Välj Färg
Välj Höjd
Välj Fungerar till
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Massiv avslutningslist. Avslutningslister används mot fasta anslutningar för att täcka den erforderliga rörelsefogen vid exempelvis dörrsocklar.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Längd | 2400 mm |
| Material | Trä |
| Listtyp | Avslutningslist |
| Produkttyp | Massiv Avslutningslist |
| Bredd | 38 mm |
| Färg | Ask, Björk, Ek, Valnöt |
| Fungerar till | Alabaster, Brighton/Portofino/Sorrento/Abetone, Cirrus/Palazzo Bianco, Fredrik/Trollaborg/Palazzo Fumo/Smoke, Hultaby/Valois/Dew, Lack, Mattlack, Nouveau Black/Lava/Java, Nouveau Charcoal/Estacado, Nouveau Snow/Limestone, Nouveau White/Frost, Olja/Kronoberg/Brahehus/Asturian, Olof, Plantagenet/Nouveau Greige/Granite/Stone, Romanov/Nouveau Tar/Bean/Soil, Sandvig/Falsterbo/Skagen/Mariehamn/Ceriale mattlack, Sture/Berlin, Ulf |
| Höjd | 13, 22 mm |
| Träslag | Ask, Björk, Ek, Valnöt |
| Storlek | BxH 38x13, BxH 38x22 mm |
