
Avslutningslist KährsMassivAsk Lack Avslutningslist BxH 38x22 mm
289 kr/m 359 kr/mPris/frp 693,60:-
Spara 19 %
Kampanj
tom 31/5
Färg
Höjd
Passar till
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Massiv avslutningslist. Avslutningslister används mot fasta anslutningar för att täcka den erforderliga rörelsefogen vid exempelvis dörrsocklar.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 7020024AK50 |
| Färg | Ask |
| Passar till | Lack |
| Höjd | 22 mm |
| Träslag | Ask |
| Storlek | BxH 38x22 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Trä |
| Listtyp | Avslutningslist |
| Typ | Massiv Avslutningslist |
| Bredd | 38 mm |
| EAN-nr | 7393969215626 |
