
KährsMassiv Kvartsstav 14x14 mm Ask
59 kr/m69 kr/mPris/frp 141,60:-
Spara 14 %
Kampanj
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Massiv kvartsstav är kronan på verket på ditt Kährsgolv. De är gjorda av massivt ädelträ och finns i varierande utföranden, stilar och färger för att passa din smak. Passar till alla golvtjocklekar.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 702124AK50 |
| Höjd | 14 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 702124AK50 |
| Material | Trä |
| Tjocklek | 14 mm |
| Produkttyp | Kvartsstav |
| Bredd | 14 mm |
| Träslag | Ask |
| EAN-nr | 7393969200028 |
