
Panelskiva LundbergsAlma V-fas 2390x620x6
Rek. pris 539 kr
!
fr. 535 kr
Se priset!
Välj Färg
Beskrivning
Renoveringsskiva till befintlig vägg. Långsidorna har not och spont för dold montering. Målad in i skarvarna vilket gör att man undviker mörka partier om materialet rör sig.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Djup | 2390 mm |
| Höjd | 6 mm |
| Material | Mdf |
| Serie | Alma |
| Produkttyp | Panel |
| Bredd | 620 mm |
| Färg | Ljusgrå, Vit |


