Beskrivning
Ställdon LK Systems används för individuell rums-/zonindelning till LK Systems värmekretsfördelare.
Detta ställdon finns i flera utföranden.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
|---|---|
| Kategori | Tillbehör golvvärme |
| Färg | Vit |
| Fungerar till | Till Värmekretsfördelare |
| Effekt/prestanda | 1,8 W |
| Produkttyp | Ställdon |
| Spänning | 24, 230 V |
| Utförande | 230V AC, 24V AC, VKF 24V AC/DC |

