
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Beskrivning
Tänk på att färgåtergivning av bilder kan variera mellan olika datorer beroende på skärmens inställning.
OBS! Tänk på att lägga till ca 5% extra i spill när man beräknar åtgången av golv.
Dokument
Recensioner
Thommy L
Verifierad köpare
Hög kvalité med 6 eller 7 olika olika mönster vilket gör att golvet i första anblicken ser naturligt ut. I verkligheten har golvet en grå samt en brun nyans.
+Lätt att dammsuga samt moppa.
-Låter mycket i rummet när du tappar något hårt på de (som dom flesta klick-golv).
Tina J
Verifierad köpare
Vi la in det här golvet i köket för ett år sedan och är mkt nöjd. Nu när vi renoverade sovrummet la vi in samma golv, lätt att lägga och känns som bra kvalitet. Vi har hund och två katter och det blir en hel del hår från dem, det bästa med golvet är att man inte ser någon smuts alls ;)
Nina F C
Verifierad köpare
Snygt passer till alt.enkelt å montera. Solid golv till Bra pris
Karin A D
Verifierad köpare
Snabb leverans och jag hade detta golv redan i kök o Hall, ville komplettera i intill liggande rum för att få helheten. I kök o hall gjorde vi för 2 år sedan, lycklig när jag hittade golvet hos er och att det blev superbra.
+Supersnyggt golv, lätt att beställa, snabb hemleverans
Eva M T P
Verifierad köpare
Lätt att lägga, verkar hållbart o känns som verklig kvalite’.
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
|---|---|
| Art.Nr. | 298367 |
| Mönster | Multistrip |
| Längd | 1292 mm |
| Bredd | 194 mm |
| Serie | Soundlogic |
| Tjocklek | 10 mm |
| Antal | 1,754 m²/frp |
| Antal | 7 st/frp |
| Fog | 2-lock |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Imitation | Ek |
| Ljuddämpning | Ja |
| Typ | Laminatgolv |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8339212 |
| EAN-nr | 4048103032173 |