
Tapet Living WallsMetropolitan Stories II 37902-3
Endast Online
Rek. pris 589 kr
!
415 kr
Se priset!
Beskrivning
Tapet från Living Walls. Spräcklig tapet i färgerna vit, grå och beige med struktur. Ytan på tapeten är i vinyl vilket gör att avtorkningsbarheten är hög.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
|---|---|
| Art.Nr. | 37902-3 |
| Kollektion | Metropolitan Stories II |
| Färg | Grå/Metallic |
| Åtgång | 3 |
| Utförande | Non Woven |
| Mönster | Enfärgad |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 cm |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Bredd | 53 cm |
| EAN-nr | 4051315476925 |
