
Tapet Living WallsBest of Wood´n Stone II T7432
Endast Online
Rek. pris 699 kr
!
524 kr
Se priset!
Beskrivning
Tapet från Living Walls. Tapet som föreställer sliten ljusgrå plåtvägg med struktur. Ytan på tapeten är i vinyl vilket
gör att avtorkningsbarheten är hög.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
|---|---|
| Art.Nr. | T7432 |
| Kollektion | Best of Wood´n Stone II |
| Färg | Grå |
| Åtgång | 4 |
| Utförande | Non Woven |
| Mönster | Stormönstrad |
| Mönsterpassning | Fri 0 cm |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Bredd | 53 cm |
| EAN-nr | 4051315465141 |
