
Tapet Living WallsMetropolitan Stories II 37863-2
Endast Online
Rek. pris 589 kr
!
415 kr
Se priset!
Beskrivning
Tapet från Living Walls. Strukturtapet i rosa nyanser med rombmönster och roséguldigt skimmer. Ytan på tapeten är i vinyl vilket gör att avtorkningsbarheten är hög.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
|---|---|
| Art.Nr. | 37863-2 |
| Utförande | Non Woven |
| Åtgång | 3 |
| Produkttyp | Tapet |
| Kollektion | Metropolitan Stories II |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 64 cm |
| Längd | 10,05 m |
| Mönster | Rutig |
| Färg | Flerfärgad |
| EAN-nr | 4051315476109 |
