
Tapet Living WallsMetropolitan Stories III C9218-2
Endast Online
486 kr
Se priset!
- Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Förgyll ditt hem med en vacker tapet inspirerad av palmblad! Tapeten hjälper till att skapa ett exotiskt utseende och fylla rummet med liv. Tapeten kan lätt appliceras och kommer att göra varje rum unikt. Här presenteras tapeten i brunt men finns även i fyra andra färgställningar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
|---|---|
| Art.Nr. | C9218-2 |
| Kollektion | Metropolitan Stories III |
| Färg | Brun |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Utförande | Non Woven |
| Mönster | Djur/Natur |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Bredd | 0,53 cm |
| EAN-nr | 4051315602263 |
