


Tapet MimouKyoto White
Endast Online
Rek. pris 795 kr
!
765 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Kyoto White är en vacker tapet från Mimou. Alla tapeter från Mimou tillverkas i Sverige & modern design kombineras med traditionell yrkesskicklighet.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Mimou |
|---|---|
| Art.Nr. | WP1041 |
| Utförande | Non Woven |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| Kollektion | Mimou |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 cm |
| Mönster | Mönstrad |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 7332908012445 |
