
Konstgräs Heltäckningsmatta BerryAllocAntracitAntracit 2000 mm
99 kr/m² 199 kr/m²Pris/frp 198:-
Spara 50 %
Kampanj
Bredd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Passar både på balkong och uteplats. Den slitstarka mattan har dräneringsnoppor av latex på baksidan vilket gör att den får ventilation och torkar snabbare när den blivit blöt.
Egenskaper
| Varumärke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | PAR15200 |
| Bredd | 2000 mm |
| Serie | Park |
| Tjocklek | 7 mm |
| Produkttyp | Konstgräs |
| Färg | Antracite |
| Format | Rulle |
| Bredd | 2000 cm |
