
Självhäftande Träpanel LundbergsHugo 1,51 m2Vit
Endast Online
379 kr/frp 748 kr/frp
Spara 49 %
Kampanj
Färg: Vit
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Självhäftande Träpanel Lundbergs Hugo 1,51 m2 är en självhäftande träpanel med slät struktur. Den har självhäftande tejp på baksidan för enkel uppsättning. Panelen har en unik och modern design och med den kan du skapa en snygg fondvägg.
Denna panel är tillverkad av vitfärgad furu.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 19691 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 4,5 mm |
| Längd | 1180 mm |
| Antal | 10 st/frp |
| Bredd | 128 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Hugo |
| Typ | Träpanel |
| EAN-nr | 7392118196915 |



