





Sticksåg EinhellTH-JS 85
Endast Online
Rek. pris 849 kr
!
649 kr 747 kr
Spara 13 %
Kampanj
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Sticksåg från Einhell som är till stor hjälp vid många olika sågarbeten. Den har 4 inställningar och styrs av en elektronisk hastighetskontroll vilket möjliggör precisa inställningar och ger en perfekt sågning oavsett material. Bladen kan snabbt och enkelt skiftas ut utan hjälp av verktyg.
Tekniska specifikationer
- Max gersågning: 45°
- Slagantal: 800–3000 min
- Sågdjup (trä/plast/stål): 85 / 12 / 8 mm
- Inställning av slag: 4 - stegs (3 + 0)
- Lyfthöjd: 20 mm
- Utrustning: Sågblad, anhåll, adapter till dammutsug, avtagbart skydd och transport/förvaringsväska
- Max gersågning: 45°
- Slagantal: 800–3000 min
- Sågdjup (trä/plast/stål): 85 / 12 / 8 mm
- Inställning av slag: 4 - stegs (3 + 0)
- Lyfthöjd: 20 mm
- Utrustning: Sågblad, anhåll, adapter till dammutsug, avtagbart skydd och transport/förvaringsväska
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4321140 |
| Typ | Sticksåg |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 620 W |
| Vikt | 2 kg |
| Sågkapacitet djup | 85 mm |
| Användningsområde | DIY |
| Effekt/prestanda | 620 W |
| Serie | Classic |
| EAN-nr | 4006825576573 |
