







Excenterslip EinhellTC-PE 150
Endast Online
Rek. pris 799 kr
!
519 kr 619 kr
Spara 16 %
Kampanj
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Kompakt excenterslip med 150 mm slipsula med kardborre för enkelt byte av slippapper. Lämplig för slipning av ytor av trä, metall och plast. Steglös hastighetsreglering. Vibrationsdämpande grepp . Dammutsugsadapter. Inklusive 6 st. slippapper (2×P80/2×P100/2×P120) och snabbkoppling.
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4133330 |
| Typ | Excenterslip |
| Längd | 255 mm |
| Bredd | 155 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Vikt | 1,13 kg |
| EAN-nr | 4006825640038 |
