Beskrivning
Lång fixkam av rostfritt stål med trähandtag och kvadratisk tandbredd på en lång- och kortsida.
Egenskaper
| Varumärke | Grizzly Group |
|---|---|
| Art.Nr. | 481692 |
| Tillverkarens Art.Nr. | G404406 |
| Utförande | Tandbredd 6x6 mm |
| Längd | 480 mm |
| Bredd | 130 mm |
| Typ | Fixkam |
| EAN-nr | 5060620190517 |

