



Blixtlåsdörr TeboU XL Cover
320 kr
Se priset!
Beskrivning
Dammskydd av HDPE-plast för täckning av dörröppningar vid t.ex. renovering. ''U''-format blixtlås som gör att det blir tätt i nederkant. Fästs med tejp. Öppningsmått: 1,85 x 0,5 m.
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
|---|---|
| Art.Nr. | 346307 |
| Produkttyp | Blixtlåsdörr |
| Tillverkarens Art.Nr. | 869632 |
| Bredd | 2500 mm |
| Bredd | 2500 cm |
| Längd | 2240 mm |
| EAN-nr | 7391142696323 |
