
Massiv Nivålist Kährs58x20 mm Till 14-20 mm Inkl. Underlag Ek Blonde/Pale
499 kr 642 kr
Spara 22 %
Kampanj
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Nivålister används för att ge en smidig övergång mellan golvytor i olika höjder. Flexibelt system för olika golvhöjder, 14-20 mm inkl. Underläggsmaterial.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 451105 |
| Höjd | 12 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7026024EKBL |
| Material | Trä |
| Listtyp | Nivålist |
| Tjocklek | 12 mm |
| Produkttyp | Nivålist |
| Bredd | 58 mm |
| Träslag | Ek |
| EAN-nr | 7393969238366 |
